w

13-latka przybiegła do matki trzymając się za szyję i krzycząc z bólu. Nie uwierzysz co ją skrzywdziło!

W dzisiejszych czasach wiele osób ma obsesję na punkcie nowoczesnych technologii. Młodzież z łatwością przyswaja wszelkie nowinki, podczas gdy dorośli nie zawsze są w stanie za nimi nadążyć. Niektórzy ludzie nie potrafią oderwać się od swoich telefonów i używają ich praktycznie przez całą dobę.

Rodzice często decydują się na zakup smartfonów dla swoich dzieci, wierząc, że będą one używane wyłącznie do kontaktu z rodziną i znajomymi. Jackie Fredro również postanowiła kupić smartfon dla swojej 13-letniej córki, Gabbie, jako prezent na Boże Narodzenie. Niestety, pewnego dnia doszło do niefortunnego wypadku. Gabbie zasnął z telefonem podłączonym do ładowarki, a w trakcie snu ładujący się telefon dotknął jej łańcuszka na szyi, co spowodowało poparzenie prądem.

szyja1

Wskutek tego zdarzenia dziewczyna doznała poparzenia drugiego stopnia, które pozostawiło trwałą bliznę na jej szyi. Jednakże, dzięki temu bolesnemu doświadczeniu, Gabbie nauczyła się ważnej lekcji i teraz wie, że nigdy nie powinna zasypiać z podłączonym do ładowarki telefonem.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik