w

13-latka z zimną krwią wyrwała siostrze dziecko z brzucha. Następnie oddała je koledze.

Znając tę ​​historię, trudno uwierzyć, że dziecko było zdolne do czegoś tak makabrycznego. 13-latka wyrwała dziecko z brzucha siostry. Nastolatka zamordowała 23-letnią Fabianę, później rozdarła jej macicę i oddała dziecko porywaczowi. Brazylijska policja ujawniła dalsze szczegóły tej przerażającej zbrodni.

Fabiana Santana miała 23 lata i była w ósmym miesiącu ciąży. W tym momencie jej młodsza siostra z zimną krwią pobiła ją na śmierć metalowym prętem. Pomogła jej 15-letnia przyjaciółka. Policjanci przyznali, że ​​nigdy nie widzieli czegoś podobnego. Dziewczyna udawała, że ​​jest w transie lub stopniowo realizowała szalony plan. Po zamordowaniu 23-letniej siostry, dosłownie rozerwała jej brzuch i macicę oraz wyrwała z niej dziecko.

siostra1

Po zabiciu swojej siostry utopiła również swojego 7-letniego siostrzeńca, który próbował uratować jej matkę. W trakcie śledztwa okazało się, że 15-latek, który pomógł jej w zbrodni, był synem 35-letniej kobiety, która miała zatrzymać dziecko dla siebie. Maluch przeżył makabryczny atak. Chłopiec waży 1,9 kg. Wiadomo, że jego ogólny stan zdrowia jest dobry. Sekcja zwłok zamordowanej dziewczynki wykazała, że ​​prawdopodobnie przeżyłaby, gdyby nie otworzono jej brzucha i wyjęto z niego dziecko. Według portalu The Sun podczas wywiadu 13-latka była pozbawiona wszelkich emocji.

siostra2

Po prostu wyznała, że ​​wszystko, co zrobiła, było zemsty. Nastolatka twierdziła, że ​​molestował ją mąż jej siostry, a sama Fabiana bardzo źle ją traktowała. Kiedy powiedziała jej, co się stało, jej siostra nie uwierzyła. Policja prowadzi teraz dochodzenie w tej makabrycznej sprawie. Nastolatkowie oskarżeni o morderstwo zostali zatrzymani. Aresztowano też 35-letnią matkę chłopca, która prawdopodobnie o wszystkim wiedziała.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik