w

14-latka obudziła się w środku nocy. Ojciec siedział na niej i ocierał się o jej ciało.

Pewna 40-latka wciąż nie może pozbierać się po tym, jak została wykorzystana, mimo, iż minęło od tego 20 lat. Wspomnienia wracają jednak do niej i nie chcą opuścić głowy, dlatego postanowiła poszukać pomocy w Internecie, opowiadając o wszystkim innym.

Kobieta opisała historię swojego tragicznego związku z mężczyzną, który nadużywał alkoholu, wykorzystywał ją i stosował przemoc. Pewnego dnia, gdy na świat przyszła jej trzecia córka, postanowiła jednak złożyć pozew o rozwód i zakończyć małżeństwo. Najmłodsze z dzieci nie znając zbyt dobrze swojego biologicznego ojca chciało spędzać z nim więcej czasu, dlatego jednej nocy przebywało u niego.

ocieranie

Wtedy właśnie wydarzyło się coś, co zmroziło krew w żyłach kobiety. Córka, która przebywała u swojego ojca wysłała do niej wiadomość, w której napisała, że wydarzyło się coś złego, jednak nie chce, by ta dzwoniła. W głowie 40-latki od razu pojawiły się najczarniejsze scenariusze, które niestety się sprawdziły.

ocierani1

Gdy dziewczynka wróciła do domu, opowiedziała matce, jak ojciec rozebrał ją do połowy i ocierał się o jej ciało, gdy spała. Pod koniec swojej wypowiedzi, kobieta napisała, że martwi się o życie swojej córki i o to, czy będzie w stanie związać się z kimś w przyszłości, zwłaszcza po tym co przeszła.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik