w

2-latka weszła do zagrody krokodyli. Gdy rodzice zauważyli co się stało, było już za późno.

Ciężko opisać to, co wydarzyło się kilka tygodni temu na rodzinnej farmie krokodyli w Kambodży. W wyniku nieszczęśliwego wypadku dwuletnia dziewczynka została pożarta przez głodne gady. Jej ojciec dokonał makabrycznego odkrycia.

Szokujące wideo z miejsca tragedii zostało opublikowane w Internecie. Do tragedii doszło zaledwie kilka tygodni temu. Według relacji rodziny, dziewczynka bawiła się w pobliżu domu. Opiekowała się nią matka, ale w pewnym momencie kobieta musiała zająć się młodszym rodzeństwem dziewczynki.

 

krokodyle1

 

Nagle 32-latka zdała sobie sprawę, że 2-latka zniknęła jej z oczu. Rodzina od razu rozpoczęła poszukiwania, ale niestety było już za późno, aby ją uratować. Dwulatka wpadła do zagrody dla krokodyli i została przez nie pożarta. Kiedy ojciec odkrył, co się stało, gady walczyły o szczątki dziecka. Nagranie z miejsca tragedii zostało zamieszczone w sieci.

 

krokodyle2

 

Kambodżańska policja złożyła kondolencje rodzinie i zaapelowała, aby na chwilę nie spuszczali oczu z dzieci. Farmy krokodyli są bardzo popularne w tym kraju. Gady hodowane są głównie na skórę, natomiast ich mięso w chińskiej medycynie ludowe stosowane jest jako lek na przeziębienie i środek przeciwnowotworowy.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik