w

20-latka nosi na co dzień pampersa i ssie smoczek. Twierdzi, ze to pociąga jej chłopaka.

Infantylizm parafiliczny zwany także autonepiofilią to rodzaj fetyszu, w którym pobudzenie erotyczne osiąga się poprzez odgrywanie ról z okresu niemowlęcego. Jak się okazuje, faktycznie istnieją takie osoby, które potrzebują aż tak kontrowersyjnych bodźców.

Potwierdza to historia tej 20-letniej amerykanki. Kobieta nazywa siebie Picky Princess i wcale nie chce dorastać. Partner 20-latki nie ma nic przeciwko do jej zachowania a sam twierdzi, że gdy zwraca się do niego jak do ojca, oboje są podnieceni. Kobieta na co dzień ubiera pieluchy oraz ubrania przypominające te dla dzieci.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Picky Princess (@picky.princess)


Co więcej, 20-latak ssie smoczek oraz bawi się grzechotkami. Z pewnością, nikt nie dowiedziałby się o tej nietypowej relacji, gdyby kobieta nie publikowała swoich zdjęć w mediach społecznościowych. Tam każdego dnia jej fotografie ogląda ponad 20 tysięcy osób. Wielokrotnie, psychologowie byli zalewani pytaniami dotyczącymi tego fetyszu oraz jego domniemanego połączenia z pedofilią. Specjaliści uspokajają jednak, że autonepiofilia oraz pedofilia są zupełnie odmiennymi zjawiskami.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik