w

21-latek poślubił 81-letnią kobietę. Ta decyzja nie ma nic wspólnego z pieniędzmi!

Prawdziwa miłość to taka, która nie patrzy z góry na starość ani nie jest formą ucieczki przed służbą wojskową. To miłość, którą badają ukraińscy urzędnicy.

Badają sprawę 24-latka, który poślubił swoją niepełnosprawną kuzynkę. Nikt nie miałby nic przeciwko, gdyby panna młoda nie miała 81 lat. 24-letni Alexander Kondratuk twierdzi, że zakochał się w swojej kuzynce, 81-letniej Zinaidzie Illarionovnej. Kobieta przekonuje, że jej kochanek to dobry mężczyzna, który opiekował się nią od dawna.

 

slub1

 

Służba wojskowa na Ukrainie jest obowiązkowa, chociaż istnieją wyjątki, aby jej uniknąć. Przykładowo, jeśli mężczyzna opiekuje się niepełnosprawną kobietą, co potwierdzają stosowne dokumenty, to jest zwolniony z zatrudniania. Jednak 24-latek twierdzi, że jego decyzja nie miała nic wspólnego z próbą ominięcia usługi. Jednak jedna z sąsiadek kobiety twierdzi, że starsza pani mieszka sama w domu, a to, że ma męża, to tylko formalność.

 

slub2

 

24-latkowi zawsze towarzyszy starsza kobieta, gdy w okolicy pojawia się zarząd wojskowej komisji rekrutacyjnej, by zwerbować więcej osób, ale służby nic nie mogą zrobić, bo przedstawia akt małżeństwa i dokument potwierdzający opiekę nad chora kobieta. Jednak władze zawsze mogą wezwać sąsiadów jako świadków, którzy zeznają, czy 24-latek rzeczywiście mieszka z żoną i czy faktycznie się nią opiekuje.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik