w

3-latka niespodziewanie zaginęła bez śladu. Dopiero po kilku latach jej siostry zdradziły szokującą prawdę.

Niestety nie wszyscy ludzie powinni być rodzicami co pokazuje ta tragiczna historia. Lena Marie Lunsford Conway wyraz z trzema córkami mieszkała w niewielkiej wiosce Vadis w Wirginii Zachodniej.

Ojciec dzieci nie mieszkał z nimi na stałe, jedynie raz na jakiś czas przychodził na noc. Tę noc spędził z dziećmi do domu, jednak po zażyciu dopalaczy zasnął jak kamień. W trakcie przesłuchania wyznał policji że jego żona również zażywa narkotyki jednak sam nie jest w stanie stwierdzić co wtedy zrobiła. Kiedy obudził się rankiem w pośpiechu wyszedł do pracy a dopiero kiedy wrócił do domu kobieta powiedziała że ich 3 letnia córka zaginęła. Lena rankiem poszła obudzić dziewczynkę i zauważyła że jej łóżko jest pusta. Mimo to policję zawiadomiła dopiero kilka godzin później.- chwilę po wpłynięciu zawiadomienia rozpoczęły się poszukiwania dziewczynki które zaangażowały się wiele osób. Niestety nikomu nie udało się ustalić co stało się z 3-latką.

Wcześniej podczas przesłuchań starsze siostry dziewczynki były bardzo przestraszone a ich ojciec stwierdził że nigdy tak się nie zachowywały. Dopiero kilka lat później na jaw wyszło że to ich matka skrzywdziła 3-letnią córkę. Okazało się że rodzeństwo widziało jak matka zabiła i siostrę jednak bały się że zrobi im to samo dlatego nie powiedziały ani słowa. Kobieta uderzała córkę drewnianą listwą po całym ciele. Przestała dopiero gdy ta straciła przytomność. W czasie kolejnych przesłuchań na jaw wyszło że nie był to pierwszy raz kiedy Lena pobiła 3-latkę. Ostatecznie została ona uznana za winną zabójstwa i skazano ją na dożywocie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik