w

4-latka dotkliwie poparzyła całe ciało wrzątkiem. Macocha posmarowała ją kremem i kazała jej spać.

Amberly Quiroz, lat 4, zmarła w wyniku decyzji swojej macochy. Dziewczyna doznała strasznych oparzeń głowy, klatki piersiowej, ramion i innych części ciała w wyniku poparzenia wrzącą wodą.

Sekcja zwłok potwierdziła, że ​​te rany ją zabiły. 42-letnia macocha chciała uspokoić 4-latkę, nakładając krem ​​do twarzy na jej ciało. Dziecko zostało poparzone w kuchni, podczas gdy kobieta kąpała swoje dzieci. Po chwili usłyszała krzyk Amberly. Oparzenia były tak poważne, że dziewczyna przestała reagować.

 

poparzenie1

 

Niestety nie był to wystarczający powód, aby 42-latka zabrała ją do szpitala. Po jej śmierci macocha oświadczyła, że ​​nie może pójść do lekarza, ponieważ opiekuje się pozostałą trójką dzieci, a jej mąż jest w pracy. Cierpiąca, bolesna i pokryta pęcherzami, położyła ją do łóżka.

 

poparzenie2

 

Zadzwoniła po karetkę tego ranka, kiedy straciła przytomność w łóżku. Na miejscu ratownicy ogłosili śmierć. Późniejsza sekcja zwłok nie pozostawiła wątpliwości, że dziewczyna zmarła w wyniku rozległych oparzeń. Z kolei jej macocha została aresztowana pod zarzutem porzucenia dziecka lub narażenia go na niebezpieczeństwo.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik