w

41-letni milioner szuka partnerki. Wiele Polek spełnia jego wszystkie wymagania!

41-letni Andy Scott szuka „wyjątkowej osoby”, która będzie z nim podróżować po świecie. Przedsiębiorca był wcześniej żonaty z kobietą sukcesu, ale teraz chce założyć rodzinę. Jego pula odpowiednich kandydatów zmalała, gdy zarobił miliony.

Bardzo samotny multimilioner szuka odpowiedniej kandydatki do małżeństwa i założenia rodziny. Przez lata skupiał się na zbiciu fortuny, ale jego priorytety nieco się zmieniły. 41-letni Andy Scott z Portsmouth ma fortunę w wysokości 25 milionów funtów. Teraz chce znaleźć kogoś wyjątkowego do spędzenia z nim lata, żeglując po Morzu Śródziemnym, a zimą na nartach w Alpach. Andy jest biznesmenem. Założyciel, właściciel i prezes londyńskiej firmy inwestycyjnej REL Capital. Powiedział, że był wcześniej żonaty z kobietą, która chce odnieść sukces.

milioner

Teraz chce poznać przyziemną, piękną kobietę, z którą mógłby spędzić życie. Andy chce znaleźć kobietę odnoszącą sukcesy i bogatą duchowo. Ważny jest dla niego związek równych sobie ludzi.

Cechy idealnej partnerki milionera

1. Inteligentna, wyjątkowa osoba, która nie traktuje siebie zbyt poważnie i która prowadzi ciekawe, pełne doświadczeń życie, odrzuca przeciętność i osiągnęła w życiu wszystko, co jest.

2. Ktoś taki jak on, który nie pochodzi z zamożnej rodziny i zarabiał pieniądze dzięki ciężkiej pracy, jak on.

3. Kogoś, kto jest piękny i czuje się dobrze we własnym ciele.

milioner2

4. Ktoś kto nie jest uzależniony od telefonu komórkowego i mediów społecznościowych, może wyłączyć się i docenić ważne rzeczy w życiu.

5. Osoba szczera, bo to do niego klucz i zaufanie – wszystko.

6. Jest jak kameleon, który czuje się dobrze w każdej sytuacji. Od balu maturalnego po zabawę całą noc na imprezie na plaży i zachowywanie się jak duże dziecko.

7. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu i spacerować. Kogoś, kto jest szczęśliwy tylko w bikini i klapkach. Na wiele dni bez makijażu i telefonu komórkowego.

8. Kogoś, kto chce mieć dzieci i jest gotowy do stabilizacji. Ceni życie i nie musi go kończyć, gdy ma dzieci.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik