w

45-latka jest jednocześnie matką i babcią dwójki dzieci. Ojcem jest jej 24-letni syn.

Urodziła własne wnuki. Brzmi niewiarygodnie, choć taka jest prawda. 45-letnia Valdira das Neves jest matką własnych wnuków, bliźniaków Noah i Marii. Kobieta postanowiła pomóc swojemu homoseksualnemu synowi, który marzył o byciu ojcem. Kilka lat temu, kobieta poroniła, jednak nie poddała się i szukała innej metody na zajście w ciąże.

Zrobiłaby wszystko, aby jej 24-letni syn Marcelo das Neves Junior był szczęśliwy. Kobieta wyznała, że ​​zawsze wiedziała o orientacji seksualnej swojej pociechy. Jednak czuła, że ​​nie powinna stać na przeszkodzie w realizacji jego marzeń. Valdira zaproponowała Marcelo pomoc. Po licznych dyskusjach oboje uznali, że to doskonały pomysł.

 

dziecko1

 

Nasienie 24-latka zostało użyte do zapłodnienia komórki jajowej od młodej kobiety, którą później wszczepiono Valdiri. Ginekolog zajmujący się inseminacją przyznał, że nie obyło się bez komplikacji. Główną przeszkodą była trudność implantacji zarodka w macicy 45-letniej kobiety. Po kilku nieudanych próbach, kobieta w końcu zaszła w ciążę.

 

dziecko

 

Valdiri wraz z synem była bardzo szczęśliwa. Kilak miesięcy później urodziły się bliźniaki. Poród odbył się jednak nieco wcześniej niż planowano. Noah tuż po urodzeniu miał problemy z oddychaniem, jednak dzięki szybkiej reakcji lekarzy dzisiaj ma się już dobrze. Jak mówi 24-letni Marcelo, dzięki jego matce, spełniło się jego największe marzenie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik