w

51-latka brutalnie pobita na wymarzonych wakacjach. Napastnik był przekonany, że ją zabił.

51-letnia Tammy Lawrence-Daley mieszka w Wilmington w stanie Delaware. Kiedy kobieta spędzała wakacje z mężem i przyjaciółmi, głęboko wierzyła, że to będą jej najlepsze wakacje.

Pod koniec stycznia obie strony wyjechały na Dominikanę, gdzie spędziły tydzień wakacji. Było słońce i opalanie, a wieczorem spotykania się z przyjaciółmi na pokazach. Po przedstawieniu małżonek wrócił do pokoju. Zanim zasnęli, kobieta udała się do hotelowego holu, aby zjeść przekąskę.

pobicie1

Po drodze postanowiła zrobić zdjęcia księżyca na wodzie. Następnie została zaatakowana przez obcego mężczyznę, który dusił ją, aż straciła przytomność, a potem ściągnął ją po betonowych schodach i pobił. W końcu mężczyzna wrzucił ją do czegoś, co nazwała „dziurą”.

pobicie2

Kobieta była nieobecna, mąż i przyjaciele udali się do recepcji i pytali, czy ktoś ją widział. W końcu dział ochrony postanowił poszukać jej na plaży. Kiedy odkryto Tammy, wszyscy byli w szoku. Kobieta została natychmiast zabrana do szpitala, gdzie spędziła pięć dni. Jednak do dziś ma problemy z powodu uszkodzenia nerwów.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik