w

6-latek pędził autem ponad 130 km/h po autostradzie. Jego matka z dumą biła mu brawo.

Rosja według niektórych to stan umysłu. Oto kolejna historia, która to potwierdza. Sześciolatek jechał 130 km/h matka mu biła brawo. Jak to się stało? Matka 6-letniego chłopca z pełnym podziwem zamieściła film, na którym widzimy malucha jadącego samochodem z prędkością 130 km/h.

Kobieta przyjęła wszystko i podkreśliła, że ​​„nie żałuje”. Sprawa jest obecnie badana przez policję. Wszystko wydarzyło się w Republice Tatarstanu w zachodniej Rosji. Na nagraniu możemy zobaczyć chłopca prowadzącego samochód, pędzącego autostradą i od czasu do czasu włączającego światła awaryjne samochodu. Jego matka była całkowicie nieświadoma niebezpieczeństwa, jakie może stanowić młody kierowca. 29-letnia Agina Altynbayeva nie rozumie krytyki, jaką otrzymała.

Uważała, że nie ma w tym absolutnie nic złego. Według wstępnych ustaleń okazało się, że to nie pierwszy raz, kiedy kobieta nagrała wstrząsający film. Już wcześniej Internauci skrytykowali Aginę za wideo. Wtedy natomiast prowadziła samochód z dzieckiem na kolanach.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik