w

6-latka wyrzuciła prezent od mamy do śmietnika. Kobieta dała jej nauczkę, którą zapamięta na długo.

Wielu rodziców dołoży wszelkich starań, aby spełnić każdą prośbę swoich dzieci. Mogą spędzić cały dzień na szukaniu konkretnej rzeczy, na której bardzo im zależy. Wszystko jednak zmienia się, gdy przedmiot ten nie spełnia oczekiwań dziecka.

Ta matka postanowiła dać nauczkę swojej córce, która po tym, jak otrzymała swój wymarzony piórnik, wyrzuciła go do śmieci. Haleyy Hassell to samotna matka z Cantonment na Florydzie, która wychowuje 6-letnią Presleigh. Kobieta jednocześnie pracuje jako kelnerka oraz studiuje, ponieważ chce w przyszłości zostać pielęgniarką. Pewnego dnia, jej córka poprosiła ją o nowy piórnik, a Haley bez chwili namysłu, wybrała się na zakupy.

 

piornik1

 

Przedmiot, który był zgodny z opisem córki, znalazła dopiero w trzecim sklepie. Radość dziewczynki z nowego prezentu nie trwała jednak długo ponieważ 6-latka stwierdziła, że wiele jej koleżanek ma podobny, dlatego wyrzuciła go do śmieci. Matka dziewczynki był wściekła, jednak starała się nie wyładowywać złości na córkę i tłumaczyła sobie, że jest tylko dzieckiem. Kobieta wiedziała, że 6-latka będzie oczekiwać kolejnego piórnika, dlatego wręczyła jej plastikową torebkę na kanapki.

 

piornik2

 

Reakcja dziewczynki była oczywista. Gdy tylko Presleigh zobaczyła prezent, zaczęła płakać i prosić matkę o stary piórnik. Ta jednak postanowiła oddać go potrzebującemu dziecku, dając w ten sposób pewną lekcję córce. Hassell opisała cała historię w Internecie, podbijając tym samym serca wielu ludzi. Internauci chwalili bowiem jej metody wychowawcze i uważali, że to doskonała lekcja dla jej córki.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik