w

69-latek skrzywdził nastoletnią Polkę. Uważa się za jedynego żyjącego krewnego Hitlera.

Początkowo zrobiło się głośno, gdy pocałował 13-letnią córkę Polaka mieszkającego w Görlitz. Teraz, 69-latek uważa, że jest krewnym Hitlera. Czy to jednak na pewno możliwe? Jak się okazuje, nie do końca, ponieważ jedyna rodzina dyktatora mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych.

Wszystko zaczęło się, gdy 69-letni Romano-Lukas Hitler odpowiedział na ogłoszenie wystawione w Internecie przez Polaka. Mężczyzna początkowo był zainteresowany garażem, który wystawiono na sprzedaż, jednak jak się później okazało, zainteresował się on również 13-letnią córką sprzedającego.

 

potomek1

 

Po pewnym czasie, dziewczynka znalazła się nawet w domu 69-latka, który w czasie spotkań miał również mówić, że chce poślubić 13-latkę. Na szczęście, dziewczynka powiedziała o wszystkim swojemu tacie, który zgłosił sprawę na policję i do sądu. 13-latka zeznała, ze Romano-Lukas, podczas jednego ze spotkań pocałował ją w szyję, za co został skazany na karę 800 Euro grzywny. To jednak nie był koniec historii mężczyzny. 69-latek twierdz bowiem, że jest potomkiem samego Hitlera. Nie jest to jednak możliwe, ponieważ jedyni potomkowie dyktatora mieszkają w Stanach Zjednoczonych i nie znają 69-latka.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik