w

7-latka stała na przystanku ubrana tylko w koszulkę. To miała być kara od mamy.

Jakakolwiek przemoc dorosłych wobec dzieci, powinna być surowo karana. Jeśli widzimy, że coś dzieje się na ulicy lub w innym miejscu, nie powinniśmy pozostawać obojętni.

Ta kobieta nie zdążyła zareagować w odpowiednim momencie i teraz mocno żałuje. Chce ona jednak podzielić się tą historią w Internecie, by ostrzec innych. Jechała ona na spotkanie ze znajomymi, kiedy na jednym z przystanków zobaczyła płaczącą 7-latkę. Padało, a dziewczynka miała na sobie tylko buty i bluzkę.

przystanek

Kiedy kobieta zapytała się, czy może jej w jakiś sposób pomóc, 7-latka odpowiedziała jej, ze czeka na mamę, która przyjedzie autobusem z jej braciszkiem, ponieważ mama ją ukarała i nie pozwoliła jej jechać z nimi. Kiedy na miejsce przyjechała matka dziewczynki, kobieta, która spotkała 7-latkę, zwróciła jej uwagę, jednak ta wulgarnie odpowiedziała, by nie wtrącała się w jej życie, po czym razem z dziećmi wsiadła do autobusu i odjechała. Autorka wpisu apeluje, by mieć oczy dookoła głowy i reagować gdy widzimy coś niepokojącego.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik