w

7-latka udostępniła w sieci wiadomość do swojego prześladowcy. Dzień później do jej drzwi zapukali motocykliści.

Trudne doświadczenia nie omijają nawet dzieci. To samo dotyczyło 7-letniej Ashley Wastakiewicz, która przez ponad rok była atakowana przez 11-latkę z sąsiedztwa.

Dziewczyna była tak przerażona, że ​​nie wychodziła z domu, żeby się bawić. Aby pomóc córce, Christine Wastakiewicz założyła stronę internetową Justice For Ashley, której celem było uzyskanie wsparcia dla dziecka. W ten sposób rozpoczął się szereg wydarzeń, które znacząco odmieniły ich losy.

motor1

Według kobiety, 11-letni napastnik przewrócił rower córki, powalił ją na ziemię i zaczął ją kopać i bić. Został oskarżony o atak, ale jego rodzice stanowczo zaprzeczali całej sytuacji. Aby poradzić sobie z tą traumą, siedmiolatka postanowiła nakręcić film, w którym mówi: „Nazywam się Ashley, mam 7 lat. Jestem ofiarą nękania. Mój prześladowca to 11-letni chłopiec. bardzo mnie zraniło. Proszę, przestań. ”Film został opublikowany w Internecie, a jednym z widzów jest James Dingmon, motocyklista, który mieszka w tym samym mieście.

motor2

Mężczyzna skontaktował się z innymi motocyklistami w okolicy i wszyscy zebrali się przed domem rodziny Ashley, aby pokazać im, że może liczyć na kogoś, na kogo może liczyć. Jak mówi jeden z kierowców, którzy przybyli na spotkanie, wszyscy udali się do sąsiadki, która goniła dziewczynę, pokazując jej, że nie ma się czego bać. Członkowie klubu motocyklowego utrzymują kontakt z siedmiolatką, aby upewnić się, że nie jest już atakowana. Mężczyźni wyrazili również nadzieję, że ich działania będą stanowić doskonały przykład dla innych i mogą zmniejszyć poziom znęcania się wśród dzieci.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik