w

80-latek ożenił się z 20-latką. Nie takiego finału nocy poślubnej spodziewała się jego wybranka!

W dzisiejszym świecie wiele osób ma problemy ze znalezieniem swojej drugiej połówki. I choć dostępnych jest wiele narzędzi ułatwiających wyszukanie tej drugiej osoby, takich jak portale społecznościowe czy aplikacje randkowe, sprawa wcale nie jest taka prosta, i wiele osób poddaje się w poszukiwaniach kogoś, z kim może w spokoju spędzić resztę swojego życia.

Co ciekawe, ta „reszta” także bywa coraz krótsza, gdyż statystycznie ludzie coraz później zawierają małżeństwa, o ile w ogóle na to się decydują. Dziś bowiem zawieranie małżeństwa w młodym wieku to raczej rzadkość – młodzi ludzie zdecydowanie bardziej przekładają karierę ponad zakładanie rodziny i uważają, ze przyjdzie na to czas. Są także osoby, które przez całe życie szukają swojej drugiej połówki. Jednym z ich nie udaje się kogoś, kto pasowałby do nich idealnie, inni znajdują swoją miłość dopiero na jesień życia.

 

 

Takie problemy ze znalezieniem drugiej połówki miał ten mężczyzna. W wieku 80 lat poznał kobietę, która pokochała go pokochała. Wszyscy zastanawiali się, jak prawdziwa była jej miłość, gdyż miała ona 20 lat i wielu zakładało, że leci ona na majątek staruszka.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do dalszej części historii…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik