w

Badania DNA wykazały, że jest ojcem 1300 dzieci. Były listonosz zdradził sekret ze swojej młodości.

Trwające ponad 15 lat śledztwo ujawniło, że pewien listonosz, oprócz paczek w domach swoich klientek coś jeszcze. Badania biologiczne potwierdziły bowiem, że mężczyzna jest ojcem co najmniej 1300 osób.

87-latek pracował jako listonosz, dlatego każdego dnia miał styczność z wieloma kobietami. Co bardziej zaskakuje, te chętnie zapraszały go do łóżka, bowiem mężczyzna był łudząco podobny do znanego w tamtych czasach piosenkarza, Johnnego Casha. Jak sam mówi, wtedy antykoncepcja nie była tak popularna jak dziś, dlatego sam się niczego nie wstydzi.

Antykoncepcja w tamtych czasach nie była popularna. Nie mam się czego wstydzić. Lata sześćdziesiąte to były słynne czasy Johnnego Casha. Moje podobieństwo do niego robiło duże wrażenie na kobietach

cash

Podczas rozmowy z dziennikarzami, 87-latek powiedział także, że jego podobieństwo do muzyka robiło olbrzymie wrażenie na kobietach, które bardzo często zapraszały go do łóżka, czemu ten nie potrafił odmówić. Detektyw, który zajmował się sprawą mężczyzny nie spodziewał się, że pewien zbieg okoliczności może dać początek śledztwu, które trwało ponad 15 lat. Wyjaśnił on, że wszystko zaczęło się wiele lat temu, gdy zgłosiło się do niego dwóch mężczyzn, poszukując pomocy w odnalezieniu swoich biologicznych ojców. Jak się okazało, była to ta sama osoba. Wtedy, tajemnica ta zaczęła wychodzić na światło dzienne, co stało się pasją detektywa, która na prowadzenie śledztwa poświęcał każdą wolną chwilę. Po ponad 15 latach, w czasach gdy testy DNA można było przeprowadzić bez najmniejszego problemu, udało mu się ustalić, że 87-latek może być ojcem 1300 osób lub nawet większej ich ilości.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik