w

Bezdomna kobieta pomogła psu, który błąkał się po ulicach. Dobro szybko do niej natychmiast!

Dzięki dobremu sercu tej bezdomnej kobiety, pies który błąkał się po ulicach pewnego miasta na północy Polski wrócił do swojego domu. Teraz dobro do niej wróciło. 60-letnia bezdomna przez kilka dni zajmowała się psem, który błąkał się po okolicy szukając swojego domu.

Kobieta regularnie dokarmiała go, dopóki miała pieniądze na karmę. Kiedy skończyły się jej fundusze, poprosiła o pomoc straż miejską. Gdy funkcjonariusze rutynowo sprawdzali miejsca, w których mogli mieszkać bezdomni, 60-latka wskazała miejsce, w których przebywał pies.

bezdomna

Strażnicy wezwali na miejsce pracownika pobliskiego schroniska, który zabrał zwierzaka i zaopiekował się nim. Co więcej, niedługo potem pracownikom placówki udało się ustalić dane właściciela psa i kilka dni później, wrócił on do domu.

bezdomna1

Kiedy historię tę opisały lokalne media, czytelnicy postanowili pomóc 60-latce w rozpoczęciu nowego życia. Kobieta od mieszkańców miasta otrzymała odzież, nowe kołdry oraz jedzenie. Co więcej, czytelnicy zadeklarowali, że na tym ich pomoc się nie zakończy.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik