w

Bezdomny codziennie grzebał w jego koszu na śmieci. Właściciel restauracji zostawił mu nietypową wiadomość.

Właściciel tej restauracji doskonale rozumie, że nie każdy mógł mieć w swoim życiu tyle szczęścia co on. Little Caesar to świetnie prosperujący lokal, a jego założyciel ma wspaniałą rodzinę. Nie może na nic narzekać, a teraz chce pomagać innym.

Pracownicy restauracji zwrócili pewnego dnia uwagę na to, że bardzo często pojawia się u nich pewien bezdomny, który przeszukuje kosze na śmieci. Kiedy spytali go, czy jest głodny, speszony mężczyzna uciekł.

 

wiadomosc1

Do osoby, która przeszukuje nasz kosz na śmieci w poszukiwaniu swojego następnego posiłku, jesteś takim samym człowiekiem, jak my i masz takie samo prawo do normalnego posiłku. Przyjdź do nas i weź sobie kawałek pizzy oraz szklankę wody. Nic nie będziesz musiał płacić, a my nie będziemy zadawać Ci pytań

 

Właściciel postanowił na drzwiach budynku wywiesić wiadomość skierowaną do bezdomnego, w którem poinformował go, że za darmo może poprosić obsługę lokalu o posiłek i wodę dla siebie i swojego psa. Co więcej, kilka dni później w restauracji pojawił się także dystrybutor wody dla bezdomnych oraz zwierząt.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik