w

Brutalnie zbił psa, który kulił się ze strachu na kanapie. Tym, co zrobił chwalił się w sieci.

Pewien czas temu do Internetu trafił przerażający film z 18-latkiem i jego psem. Po tym jak opublikowano go na popularnym portalu społecznościowym, wstrząsnął on wieloma Brytyjczykami. O nagraniu poinformowano organizację charytatywną RSPCA zajmującą się ochroną praw zwierząt.

Mężczyzna, który znęcał się nad psem to 18-letni Eden Chemo, a jego pupil to mieszaniec o imieniu Zeus. Eden uderzył zwierzę dwa razy, a w tym samym czasie jego przyjaciel wszystko nagrywał. Sytuacja miała miejsce w Manchesterze.

 

bicie1

 

Przerażające wideo trafiło do Internetu i szybko wstrząsnęło Wielką Brytanią. Ludzie nie oszczędzili 18-latka. Organizacja RSPCA zajmująca się ochroną praw zwierząt została wkrótce poinformowana o sytuacji. Inspektorom udało się znaleźć adres sprawcy. Chłopiec chciał stać się popularny w sieci i myślał, że wszystko ujdzie mu na sucho.

 

bicie2

 

Jednak wkrótce potem policja zapukała do jego drzwi. 18-latek został aresztowany. Eden Chemo został oskarżony o znęcanie się nad swoim psem, za co otrzymał 3 lata zakazu posiadania jakichkolwiek zwierząt. Ponadto, 18-latek musi przepracować 80 godzin prac społecznych i zapłacić 300 funtów grzywny.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik