w

Była przekonana, że teściowe zapłacą za chrzciny. Ich słowa sprawiły, że się popłakała.

Pewna kobieta podzieliła się swoimi przeżyciami na popularnym portalu społecznościowym. Na co dzień mieszka ona w domu wraz z teściami, mężem i jego rodzeństwem.

Kiedy zaszła w ciążę nie mogła pogodzić się z faktem, iż jej teściowie nie chcieli ufundować przyjęcia z okazji chrzcin dziecka. Jej zdaniem, została potraktowana bardzo niesprawiedliwe. Wszystko zaczęło się od propozycji matki kobiety. Zaproponował ona rodzicom zięcia, by ci ufundowali przyjęcie, natomiast ona zakupi wózek dla dziecka. Niestety rozmowa ta nie miała dobrego zakończenia. Poirytowany teść odparł, że nie zamierza zapłacić za imprezę.

chrzciny

Decyzja ta doprowadziła matkę dziecka do płaczu. Uważa ona bowiem że pomóc młodym to obowiązek teściów. Niestety rozmowa ta nie miała dobrego zakończenia. Poirytowany teść odparł, że nie zamierza zapłacić za imprezę. Decyzja ta doprowadziła matkę dziecka do płaczu. Uważa ona bowiem że pomóc młodym to obowiązek teściów. Pod wpisem kobiety pojawiło się wiele komentarzy, których autorzy opowiedzieli się po stronie teściów. Na szczęście pojawiły się również komentarze osób stojących po stronie matki.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik