w

Była regularnie bita i wykorzystywana. Jej oprawca robił to na oczach dzieci.

Abd Allah jest prawdziwym bohaterem dzisiejszych czasów. Dzięki niemu, wiele niewolnic odzyskało wolność. Jedną z nich była 19-letnia Shamima Begun, która chciała uciec z Syrii do Wielkiej Brytanii. Kobieta kilka lat temu wyjechała z kraju, by dołączyć do terrorystów.

Wkrótce jednak zrozumiała, że popełniła ogromny błąd, dlatego postanowiła za wszelką cenę wrócić do swojego kraju. Kolejną osobą, której pomógł Abd była 24-letnia Hoda Muthana. Kobieta podobnie jak 19-latka trafiła do grupy terrorystycznej wierząc, że działają oni w imię boga. Dzisiaj wie jednak jak bardzo się myliła.

bicie1

Zarówno 24-latka jak i 19-latka marzą o tym, by wrócić do domu i spotkać się ze swoją rodziną. Na szczęście, kobiety znalazły pomoc u Abda Allaha. Mężczyzna uratował już ponad 70 kobiet znajdujących się często w bardzo poważnych sytuacjach. Jak sam twierdzi, robi to ponieważ sam musiał niegdyś uciekać przed terrorystami.

Dziś, Abd przez cały dzień odbiera telefony od kobiet, które błagają go o uwolnienie. Mężczyzna jest doskonałym przykładem osoby, która dobro innych stawia nad swoje własne. Abd przyznaje, że jest gotowy zaryzykować wszystko by tylko zawalczyć o tych, których życie jest zagrożone.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik