w

Chłopiec zajął w metrze kilka miejsc. Jeden z pasażerów dał mu nauczkę, którą na długo zapamięta!

Podróżowanie komunikacją miejską niekiedy rządzi się swoimi prawami. Należy być na przystanku o określonej porze, kupić bilem i podróżować z obcymi. Niezależnie od tego, pojazdy komunikacji miejskiej poruszają się szybciej niż samochód.

Jest to również idealne miejsce do poczytania książki, o ile nikt nie wyprowadzi nas z równowagi. Temu chłopakowi udało się to idealnie. Kultura osobista niektórych osób czasami pozostawia wiele do życzenia. O tym zajściu, świat dowiedział się dzięki kobiecie o imieniu Isabel, która opublikowała kilka zdjęć na portalu społecznościowym.

nauczka1

W jednym z wagonów podróżował młody chłopak, który sam zajął trzy miejsca siedzące, nie ustępując ich inny pasażerom. W końcu pewien mężczyzna nie wytrzymał i w dość nietypowy sposób zwrócił uwagę chłopcu. Pasażer po prostu usiadł na jego nogach. Jak się okazuje, nastolatek był bardzo zniesmaczony tym co zrobił mężczyzna i zapierał się, by tylko nie ustąpić miejsca. Ostatecznie jednak przesunął się i zrobił miejsce dla innych pasażerów.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik