w

Choć jest dorosła, mama zmusza ją by chodziła do kościoła. Kobieta ma już tego dość.

Chodzenie do kościoła to temat którą od lat dzieli społeczeństwo. Kiedy jedni są wierzący oraz praktykujący, inni nie praktykują lub są po prostu nie wierzący.

Problem w tej sprawie pojawia się jednak gdy rodzice i dzieci należą do dwóch różnych grup. Tak było w przypadku autorki tego wpisu. Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt w Kościele Katolickim dlatego też w tym okresie często poruszany jest temat kościoła. Jak mówi autorka wiadomości, w jej domu temat chodzenia do kościoła był zawsze drażliwy. Jej matka jest bowiem wierzącą i praktykującą osobą natomiast ona sama mimo wychowania w wierze katolickiej czuję się ateistką od momentu chrztu.

kosciol

Internautka zmęczona jest faktem że jej matka zmuszają ją do chodzenia do kościoła co święto. Kiedy kobieta odmawia pójścia do kościoła dochodzi do kłótni przez co ostatecznie decyduje się ona pójść do świątyni dla spokoju. Kobieta boi się jednak że nadal dochodzić będzie do takich sytuacji kiedy założył własną rodzinę. Liczy jednak na to, że jej matka zaakceptuje jej decyzję.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik