w

Ciężarna wypiła glukozę z apteki i straciła przytomność. Nie udało się uratować ani jej, ani dziecka.

Kobieta w ciąży wypiła glukozę z apteki i zmarła. Rutynowe badanie zakończyło się tragedią. Kobieta w ciąży wykonała test glukozy, który jest zwykle zalecany w stanie błogosławionym. Zaraz po wypiciu glukozy przyszła mama zemdlała i zmarła.

Te tragiczne wydarzenia miały miejsce w Kolonii. Ciężarna 28-latka kupiła w lokalnej aptece glukozę do ciążowego testu glukozy. Po wypiciu roztworu straciła przytomność i zmarła. Natychmiast wszczęto śledztwo w tej sprawie. Okazało się, że glukoza, którą kupiłem w aptece, zawierała truciznę. Nie udało się jednak ustalić, czy substancja toksyczna została znaleziona w opakowaniu przypadkowo, czy w wyniku celowych działań. Obecnie sprawą zajmuje się prokurator. Do tej pory badacze byli w stanie określić, jaka substancja znajdowała się w opakowaniu.

glukoza

Jednak nazwa nie została opublikowana. Jego szczątki były w dużym słoju w aptece. Stamtąd składniki trafiały do ​​mniejszych torebek. Na pytanie, czy może być więcej ofiar, śledczy nie mogą odpowiedzieć. Nie ustaliłeś jeszcze, czy trucizna unosi się wokół. Rada Miejska wydała w tej sprawie obwieszczenie. Mieszkańców proszono, aby nie przyjmowali z tej apteki żadnych substancji zawierających glukozę. Władze domagają się również, aby każdy, kto ma takie przygotowanie w domu, niezwłocznie stawił się na najbliższym komisariacie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik