w

Co kształt Twoich ust mówi drugiej osobie o Twojej osobowości?

Zazwyczaj pierwszą rzeczą, jaką widzimy na twarzy atrakcyjnej kobiety, jest jej uśmiech. I choć mawia się, ze to oczy są zwierciadłami duszy, to jednak właśnie usta potrafią zdradzić dużo więcej emocji, choćby dlatego, że to one mówią i całują. Mało kto jednak wie, jak wyjątkowa jest to część ciała, i jakie tajemnice skrywa przed większością osób, które nie są tego świadome.

Usta bowiem, podobnie jak palce, mają swój unikalny i niepowtarzalny odcisk, który czyni je niepowtarzalnymi. Poza odciskiem posiadają także swój kształt, który jest w stanie powiedzieć o ich posiadaczce naprawdę wiele. To, jak pełne są wargi, ich krzywizna, szerokość czy naturalny kolor to cechy, które już przy pierwszym spotkaniu zdradzają wiele cech, które kobiety z pewnością nie chciałyby od razu wyjawiać każdemu. Warto zatem dowiedzieć się, jakie są to dokładnie cechy i jakie informacje podświadomie przekazują drugiej osobie czy też naszemu rozmówcy.

 

 

Aby dowiedzieć się, jaki kształt ust posiadasz, wystarczy, ze spojrzysz w lusterko i dopasujesz swoje usta do któregoś z pokazanych na grafice powyżej. Jeśli już masz to za sobą to świetnie! Na kolejnych stronach wpisu znajdziesz charakterystyki poszczególnych kształtów ust.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów kształtów…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik