w

Cztery psy zostały pokryte gorącą smołą i pozostawione na śmierć. Na szczęście udało je się uratować.

Historia ta miała miejsce w mieście Isai na wschodzie Rumunii. To właśnie tam odnaleziono cztery szczenięta, które pokryte były gorącą smołą.

Bezbronne zwierzaki leżały na środku ulicy pozostawione na pewną śmierć. Dwa z nich miały aż 80% ciała w smole. Na szczęście grupa wolontariuszy uratowała je z nim było za późno. Czworonogi w stanie krytycznym trafił do kliniki gdzie podano im znieczulenie i rozpoczęto proces usuwania smoły, co na szczęście zakończyło się sukcesem.

smola

Po długotrwałej rehabilitacji szczeniaki trafiły do adopcji. Niestety nie jest to pierwszy przypadek kiedy tym kraju właśnie w taki sposób tortury jej się psy. Najgorsze jednak w historii tej jest fakt że oficer policji który został przydzielony do sprawy stwierdził że nie będzie marnował czasu na to śledztwo.

szczeniaki1

Obrońcy praw zwierząt usiłują pomagać porzuconym oraz torturowanym zwierzakom w Rumunii jednak nie są w stanie robić tego samemu. Ich. zdaniem ludzie muszą wiedzieć że nie należy krzywdzić zwierząt A policja musi zacząć ścigać od osoby stojące za takimi czynami.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik