w

Czy kiedy złączysz dłonie środkowe linie się łączą? Zobacz co to oznacza!

Mówi się, że o tym, jaki jest dany człowiek najlepiej świadczą jego czyny. Bez wątpienia w tym powiedzeniu jest wiele prawdy, jednak jak się okazuje nie tylko po czynach można określić, jakie cechy charakteru dominują u danej osoby. I okazuje się, że nie ma w takim odczytywaniu nic skomplikowanego, i każdy może to sprawdzić na sobie w domowym zaciszu.

Z pewnością niejednokrotnie już słyszeliście o czymś, co fachowo nosi nazwę chiromancji. Jest to nic innego, jak praktyka wróżenia z dłoni. Sztuka ta istnieje w naszej kulturze już od starożytności, co świadczy o tym, ze ludzie od zarania dziejów pragnęli poznać prawdę o sobie samym. Wtedy sztuką tą zajmowali się jedynie ci, którzy poznali jej tajniki od innych chiromantów. Dzisiaj każdy z nas jest w stanie samodzielnie sprawdzić, co o nim samym, i jego charakterze mówią linie znajdujące się na dłoniach. Przyjrzyjcie się najpierw poniższej grafice, która przedstawia trzy możliwe, występujące przypadki.

 

 

Wystarczy teraz, abyście zestawili ze sobą obie swoje dłonie zgodnie z tym, co przedstawia powyższy rysunek, a następnie sprawdzili przebieg i połączenie linii znajdujących się na nich. Specjaliści wyróżnili bowiem trzy rodzaje tego typu połączeń, z których każde niesie za sobą inne cechy charakteru. Ich interpretacje znajdziesz na kolejnych stronach tego artykułu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do dalszej części…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik