w

Czy masz w sobie potencjał, aby przejść przez ten intelektualny labirynt?

Czy jesteś gotowy, aby sprawdzić swoją wszechstronną wiedzę, przekonany, że opanowałeś prawie wszystko? A może chcesz po prostu rozbudzić swoje umysłowe funkcje w ten monotonny dzień? Uważasz, że świetnie znasz czasy PRL-u oraz lata 90.? Jeśli tak, to dzisiejsza rozrywka jest specjalnie dostosowana do Twoich umiejętności!

Czy jesteś gotów na to wyzwanie? Ostrzegamy, nie będzie to zadanie łatwe! Przed Tobą test zawierający bardzo wymyślne pytania, które sprawdzą Twoją wiedzę dotyczącą czasów przed rokiem 2000, okresu, który dla wielu z nas symbolizuje naszą wspaniałą młodość. Statystyki jasno wskazują, że to nie będzie łatwe, a jeśli uda Ci się odpowiedzieć bezbłędnie na wszystkie pytania, dołączysz do wąskiego grona najlepszych! Jesteś gotowy? Zaczynamy!

 

Lata 90. to okres, który przyniósł wiele ikonicznych filmów, stanowiących klasykę kina. Wśród nich znajdują się produkcje, które zdefiniowały dziedzinę rozrywki i wpłynęły na kulturę popularną. Przykłady to „Titanic” (1997) Jamesa Camerona, który stał się najbardziej dochodowym filmem wszech czasów do momentu wydania „Avatar” w 2009 roku. Inny przełomowy film to „Forrest Gump” (1994) z Tomem Hanksem w roli głównej, zdobywca szeregu nagród, w tym Oscara dla najlepszego filmu.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik