w

Dane, które przerażają wiernych – ponad 60% duchownych regularnie współżyje!

Pewna dziennikarka w rozmowie z seksuologiem zapytała go o życie seksualne księży. Temat ten jest dużo zaskakujący niż może nam się wydawać. Od bardzo dawno panowało przeświadczenie, że by móc nauczać i doradzać, księża powinni móc zakładać rodzinę.

Niestety, z godnie z prawem kościelnym duchowni nie mogą tego robić. Jak jednak zdradza seksuolog, szacuje się, że ponad 60% duchownych regularnie współżyje. W wywiadzie z mediami, lekarz wyznał także, że jednym z jego pacjentów była para księży, która zgłosiła się do niego z problemem z erekcją. Według niego, księża, którzy znajdują się w takiej właśnie sytuacji mają własną teorię na życie, przez co sądzą, że nie ma w tym nic złego.

ksiadz1

Niestety, zdarza się, że księża współżyją z wiernymi parafiankami lub korzystają z usług agencji towarzyskich. W rozmowie z dziennikarką, seksuolog przyznał również, że żaden ksiądz nigdy od razu nie wyjawi, co robi na co dzień. Wychodzi to natomiast podczas kolejnych wizyt. Fakt ten rzuca podejrzenia na to, że osoby, które wymagają pewnych rzeczy od parafian, nie zawsze są w porządku wobec tych samych poglądów.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik