w

Data urodzenia determinuje nasze życie i charakter. Poznaj swojego patrona w horoskopie egipskim!

Niemal każdy z nas w coś wierzy. Część osób wierzy w prawdy podawane przez religie, inni wierzą w różnego rodzaju filozofie, a jeszcze inni bezwzględnie wierzą w przesądy. Dużo osób w pewnym sensie wierzy także w różnego rodzaju horoskopy, na podstawie których mogą pozyskać informacje na temat otaczającego ich świata, a także ich samych

Jednym z popularnych, choć niezbyt często przytaczanych jest horoskop egipski. Horoskop ten jest jednym z najstarszych, jakie dziś znamy. Jak można przypuszczać, opiera się on o mitycznych egipskich bogów, którzy patronują osobom urodzonym w określonych okresach czasu. Dodatkowo każde z przypisanych bóstw w inny sposób wpływa na życie człowieka, ustalając z góry jego przebieg oraz nadając człowiekowi odpowiednie cechy charakteru. Jako że horoskop ten został stworzony przez bardzo bogobojnych Egipcjan, do dziś zachował się on w pierwotnej, niezmienionej formie.

 

 

Aby poznać swojego egipskiego patrona, wystarczy skorzystać z tabeli znajdującej się powyżej. Jeśli już odczytałeś, jakie egipskie bóstwo sprawuje nad Tobą opiekę – świetnie! Na kolejnych podstronach tego wpisu znajdziesz więcej informacji na temat swojego opiekuna!

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisu znaków…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik