w

Data urodzenia wpływa na to, co daje Ci szczęście i siłę. Sprawdź które słowiańskie bóstwo jest twoim opiekunem!

Każdy z nas posiada jakąś wiarę. Jedni wierzą w to, co przekazuje im religia, inni starają się kierować różnego rodzaju filozofiami, jeszcze inni po prostu wierzą w przesądy. Istnieje jeszcze bardzo liczna grupa osób, które wierzą w różnego rodzaju horoskopy, które mają im dostarczać informacji na temat otaczającego ich świata, ich przyszłości oraz ich samych.

Jednym z horoskopów, które zyskują ostatnio na popularności, jest horoskop słowiański. Jest on bezpośrednio związany z naszymi przodkami, którzy wierzyli w różne bóstwa władające siłami natury, dlatego nietrudno wywnioskować, ze opierał się on bardziej na prawach przyrody, aniżeli ruchach gwiazd. Ponadto w czasach, kiedy powstał ten horoskop wierzono, że najsilniejszy wpływ na osobowość ma pora roku, w której dana osoba się urodziła, a każdy miesiąc posiadał swoich boskich patronów, którzy mieli przekazywać swoim podopiecznym swoje określone cechy.

 

 

Aby poznać swojego słowiańskiego opiekuna wystarczy skorzystać z powyższej tabeli. Jeśli już dowiedziałeś się, jakie słowiańskie bóstwo sprawuje nad tobą pieczę – świetnie! Na kolejnych stronach znajdziesz więcej informacji na temat swojego patrona!

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisu znaków…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik