w

Dyrektorka zdradziła tajemnicę 77-letniej woźnej i kazała przyjść na salę gimnastyczną. Tam czekali na nią inni pracownicy i uczniowie.

Niektórzy twierdzą fałszywie, że szkoła to mury, uczniowie i nauczyciele. Zapominają o innych ludziach, którzy pracują w tych miejscach.

Dozorcy, sprzątaczki, sekretarki i inne osoby zaangażowane w życie szkoły również tworzą to miejsce. Frances Buzzard, 77-letnia opiekunka, pracuje w jednej ze szkół w Stanach Zjednoczonych. Kobieta pracuje tam całe życie i nieustannie powtarza, że kocha studentów i panującą tam wyjątkową atmosferę. Pomimo tego, że kobieta pracowała w tym miejscu od wielu lat, nikt nie wiedział o jej tajemnicy. Na szczęście to się zmieniło i wtedy zdumiona starsza kobieta została poproszona o przyjście na siłownię. 77-latka była przekonana, że musi coś posprzątać, ale była bardzo zaskoczona. Okazało się, że dyrekcja szkoły dowiedziała się, że Frances nigdy wcześniej nie miała przyjęcia urodzinowego. Z okazji swoich 77. urodzin społeczność szkolna postanowiła zmienić ten fakt. Niemal dwustu uczniów i wszyscy pracownicy szkoły złożyło kobiecie życzenia oraz wręczyło prezenty. Kobieta z pewnością nie zapomni tego wydarzenia nigdy.

 

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik