w

Dzięki tym dwóm składnikom pozbędziesz się wszelkich pasożytów oraz złogów tłuszczów z organizmu!

Wielu specjalistów twierdzi, że organizm magazynuje nadmiar energii wyłącznie w postaci tkanki tłuszczowej, dlatego by ją zużyć należy zastosować dietę.

Niestety, na proces spalania tłuszczu wpływa również poziom innych rezerw takich jak węglowodany i białka. By zmienić sposób w jaki nasz organizm zużywa tłuszcz, należy zmienić sposób w jaki korzysta on z rezerw energetycznych. Jeśli jesteśmy w ciągłym stresie, zbyt często możemy odczuwać głów, co może być oznaką obecności pasożytów w żołądku. Jeśli spożywamy nadmierne ilości słodkich pokarmów, wewnątrz naszego organizmu wytwarza się pewien śluz, będący idealnym siedliskiem dla pasożytów. Środowisko to idealne jest także dla rozwoju grzybów. By w prosty i naturalny sposób wyeliminować zgromadzony tłuszcz oraz usunąć pasożyty z naszego ciała należy użyć specjalny proszek, który jesteśmy w stanie wykonać w domu.

zlogi1

Do jego stworzenia potrzebne będzie 10 g suszonych goździków oraz 100 g siemienia lnianego. Całość należy zmielić ze sobą na proszek. Codziennie rano, przez trzy dni w trakcie śniadania należy zjadać dwie łyżeczki tego proszku i popijać je szklanką wody. By spotęgować efekt, po trzech dniach należy zrobić 3-dniową przerwę i cały proces powtórzyć. Dzięki temu, dość szybko osiągniemy rezultat, bowiem ciało oczyści się z toksyn.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik