w

Dzieli się swoim chłopakiem z… jego mężem. W trójkę planują założyć rodzinę i mieć dzieci!

Ta kobieta dzieli się swoim chłopakiem z jego mężem. Sztuka kompromisu w związku jest jednocześnie ważną i trudną sprawą. Opłaca się ustalać ścisłe limity, ponieważ każdy ma swój własny limit tolerancji. Jak się okazuje, są tacy, którzy zgadzają się na wszystko z miłości.

Ten związek jest dość ekstremalny. Dwóch mężczyzn i jedna kobieta. To niezwykłe trio sami nazywają kompromisem. Jak to wszystko się zaczęło? 28-letni Matt i 38-letni Chris są razem od ośmiu lat. Para nawet się pobrała. Pewnego dnia Chris zaproponował trochę ożywienie związku i spotkanie z innymi ludźmi. Matt nie był jednak zachwycony tym pomysłem. Ostatecznie 28-latek uległ przekonaniu męża. Para poznała 28-letnią Cait za pośrednictwem aplikacji randkowej.

rodzinka

Kobieta była w monogamicznym związku przez 5 lat. Jednak zaintrygowała ją perspektywa bycia z dwoma mężczyznami, więc trójka zaczęła się spotykać. Chociaż w tym miejscu brzmi to ekscentrycznie, trójkąt okazał się idealnym układem dla każdego. Początkowo Cait jedynie spotykała się z małżeństwem. Jednak wszyscy mieszkają już razem od dwóch lat. Planują nawet wspólne dzieci. Chris jest biseksualny, a Matt jest otwarty na sugestie, chociaż jak sam mówi, zdecydowanie woli mężczyzn. Cait jest zadowolona ze swojej sytuacji i z uśmiechem dodaje, że jej życie seksualne jest po prostu nieziemskie. Obecnie związek ten sprawdza się idealnie.

rodzinka2

Cała trójka jest ze sobą bardzo związana emocjonalnie. Ale nie zawsze było to łatwe. Matt był początkowo bardzo zazdrosny i niechętnie podzielił się swoim mężem z Cait. Chrisowi natomiast trudno było wszystko zrównoważyć. Wreszcie wszyscy trzej znaleźli doskonały układ. Matt poszedł na kompromis i przywitał Cait z otwartymi ramionami, co bardzo ucieszyło jego męża.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik