w

Dzień narodzin decyduje o naszym charakterze i tym, jak kochamy. Poznaj swój horoskop mongolski!

Większość ludzi posiada jakąś wiarę. Jedni ludzie kierują się powszechnie stosowanymi religiami, inni wierzą w przesądy, jeszcze inni kierują się swoimi własnymi zasadami. Są też osoby, które wierzą w różnego rodzaju horoskopy, które stanowią dla nich źródło informacji o otaczającym ich świecie, ale przede wszystkim i nich samych, ich charakterze oraz osobowości.

Jednym z horoskopów, które w ostatnim czasie zyskują na popularności jest horoskop mongolski. Mongołowie, jako ludzie żyjący zgodnie z naturą, stworzyli swój własny horoskop w oparciu o przyrodę. W ten sposób do poszczególnych dni miesiąca przypisali określone znaki związane z przyrodą, które związane są z zestawem cech charakterystycznych dla osób, które przyszły na świat w danym dniu. Cechy te szczególnie dotyczą życia miłosnego, tego jak potrafimy kochać, a także tego, czego sami oczekujemy od swojej drugiej połówki.

 

 

Aby odczytać swój mongolski znak, wystarczy skorzystać z powyższej tabeli. Jeśli już poznaliście swój znak, na kolejnych stronach tego wpisu możecie znaleźć opisy poszczególnych znaków oraz cech, które są z nimi bezpośrednio związane. Warto zatem sprawdzić, czy się w 100% zgadzają!

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do do opisu znaków…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik