w

Ekstremalny quiz wiedzy ogólnej. O komplecie punktów możesz zapomnieć!

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

Ładowanie

Odpowiedziałeś poprawnie na %%score%% z %%total%% pytań!

%%description%%

%%description%%

Loading...

Jedną z wielu, choć dla wielu z pewnością najważniejszą korzyścią związaną z udziałem w quizach wiedzy, jest po prostu przyjemna forma rozrywki. Quizy są łatwo dostępne, a jednocześnie bardzo interesujące i wciągające. Dzięki temu można spędzić miło czas, relaksując się i jednocześnie poszerzając swoją wiedzę na tematy, o których nie zawsze mieliśmy jakiekolwiek pojęcie.

Czy odpowiesz poprawnie na te pytania?

Pytania, które dziś dla Was uszykowaliśmy pozwolą jednoznacznie określić jak duża jest wasza wiedza. Prosto nie będzie, ponieważ dotyczą one… niemal wszystkiego! Aby uzyskać jak najwyższy wynik będziesz musiał popisać się wiedzą z takich zagadnień jak filozofia, geografia świata czy biologia, czyli krótko mówiąc znajomością świata wokół, kultury oraz znanych każdemu tradycji. Dobrze mieć się na baczności, ponieważ nasze pytania mogą Cię zaskoczyć i wyprowadzić w maliny! Myślisz więc, że potrafisz uzbierać chociaż 5/10 punktów? Zobaczmy więc jaką wiedzą władasz! Powodzenia!

Kto był najzdolniejszym uczniem Leonarda Da Vinci?

Men to rzeka na terenie:

Który filozof był uważany za „najbrzydszego mężczyznę Aten”?

Z którym państwem NIE graniczy Szwajcaria?

Kto namalował słynny obraz „Ostatnia wieczerza”?

Zobacz ile wiesz! cz5

 

Chyba nie było tak źle, czyż nie? Czy może jednak jakieś pytania okazały się dla Was nie do przejścia? Pochwalcie się osiągniętymi wynikami!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik