w

Gdy miał 14 lat, zabił po raz pierwszy. Jego ofiarą była 5-letnia dziewczynka.

Seryjny morderca i pedofil pierwszy raz zabił, gdy miał 14 lat. Jego ofiarą była 5-letnia dziewczynka, której ciało zostało zbezczeszczone wkrótce po zabójstwie.

Wkrótce po tej zbrodni trafił do ośrodka edukacyjnego, gdzie zabił 10-letniego syna jednego z wychowawców. Początkowo ciała nie znaleziono, ale po szeroko zakrojonych poszukiwaniach ciało chłopca znaleziono w pobliskim lesie. Kilka dni później został skazany na 15 lat więzienia, które po kilku latach zostało zredukowane do 10 lat. Kilka miesięcy po wyjściu z więzienia zdegenerowani ludzie wykorzystali i zabili dwóch chłopców w wieku 4 i 5 lat.

 

morderca

 

Wówczas szybko udowodniono mu winę i skazano go na 25 lat więzienia, ale wyrok został dodany do 3 lat i 9 miesięcy więzienia, pozostałej części poprzedniego wyroku. Mężczyzna został dodany kolejny rok za pobicie strażnika więziennego. Mężczyzna przebywa obecnie w więzieniu na Podkarpaciu, ale wkrótce może się to zmienić, gdyż jego wyrok dobiega końca. Jednak teraz pojawiają się pytania, czy będzie można go izolować w specjalnej placówce. Jednak w tym celu dyrektor zakładu karnego musi złożyć wniosek do sądu na osiem miesięcy przed zakończeniem kary.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik