w

Godzina narodzin wpływa na Twoją osobowość! Sprawdź co mówi o Tobie ten drobny szczegół!

Jak większość z nas doskonale wie, można wyróżnić wiele różnych technik związanych z odczytywaniem ukrytych w nas cech bądź przewidywaniem naszej przyszłości. Wiele z tych technik związanych jest z naszą datą urodzenia, głównie dlatego że sporo osób wierzy, że świat zbudowany jest z liczb i to właśnie liczbom należy w tej kwestii zaufać.

Wiele horoskopów bazuje na naszej dacie urodzenia, przypisując nam określone znaki zodiaku czy konkretne cechy charakteru. Jak się okazuje istnieje pewien odłam numerologii, który jest w stanie określić ukryte cechy naszej osobowości na podstawie godziny, w której przyszliśmy na świat. Znając godzinę naszych narodzin jesteśmy w stanie poznać nasz ascendent, inaczej określany jako drugi znak zodiaku, będący odwzorowaniem nieba w chwili naszych narodzin. Definiuje on naszą osobowość i to, jak inny ludzie odbierają nas samych.

 

 

Z powyższej tabeli możesz dowiedzieć się, jak jest Twój ascendent. Na kolejnych stronach tego wpisu znajdziesz z kolei opisy każdego z ascendentów wraz z wymienionymi cechami charakterystycznymi dla posiadaczy danego znaku. Zapraszamy do lektury!

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów ascendentów…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik