w

Grając w karty, postawił swoją żonę. Kiedy przegrał, pozwolił innym graczom ją wykorzystać.

Hazardzista z Indii postawił swoją żonę w karty, gdy skończyły mu się wszystkie pieniądze. Kiedy przegrał, mężczyźni, z którymi grał brutalnie wykorzystali kobietę. Zdarzenie to miało miejsce w Jaunpur w północnych Indiach.

Mężczyzna, który był uzależniony od hazardu zaprosił do swojego domu krewnego oraz jego znajomego, by zagrać w pokera. Kiedy skończyły mu się wszystkie pieniądze, postanowił postawić swoją własną żonę. Gdy przegrał, pozwolił swoim rywalom brutalnie ją wykorzystać. Po incydencie kobieta uciekła do domu wuja. Mąż pojechał za nią by ją przeprosić i zapewniał ją, że popełnił ogromny błąd.

 

karty

 

Kobieta zaufała mężczyźnie i wsiadła wraz z nim do samochodu, by wrócić do domu. Ten jednak w drodze powrotnej skręcił do lasu, gdzie ponownie dwójka mężczyzn ją wykorzystała. Po wszystkim roztrzęsiona ofiara postanowiła zgłosić wszystko na policję. Tam funkcjonariusze odmówili przyjęcia zgłoszenia i kazali jej złożyć do sądu raport o popełnionym przez mężczyzn przestępstwie. Możemy jedynie domyślać się jak bardzo kobieta została upokorzona.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik