w

Horror na południu. Ojciec i córka nie żyją, a matka walczy o życie.

Tragedia w niewielkiej miejscowości na południu Polski. Kilak dni temu w jednym z domów strażacy odnaleźli ciało 42-latka oraz 9-letniej dziewczynki. Na miejsce, straż została wezwana przez sąsiada, który zauważył ogień na poddaszu budynku. Kiedy pomoc pojawiła się na miejscu, dokonano makabrycznego odkrycia.

Przed domem przebywała 41-letnia kobieta z licznymi ranami kłutymi, a wewnątrz budynku znajdowały się ciała jej 42-letniego męża oraz 9-letniej córki. 41-latka została przetransportowana do pobliskiego szpitala, gdzie wciąż znajduje się pod obserwacją. Oględziny zwłok mężczyzny wykazały, że zmarł on w wyniku licznych ran kłutych znajdujących się w okolicy serca.

Śledczy podejrzewają, że mężczyzna popełnił samobójstwo tuż po tym, jak zabił 9-latkę oraz wielokrotnie ranił swoją 41-letnią żonę. Pożar wzniecony w budynku rodziny prawdopodobnie miał natomiast zatrzeć ślady zbrodni. Wkrótce ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która może ujawnić znacznie więcej szczegółów tego makabrycznego zdarzenia.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik