w

Ich 74-letnia babcia wyszła za mąż. Twierdzi, że to prawdziwa miłość.

Kilka dni temu w Internecie pojawił się wywiad z pewną kobietą, która opowiedziała historię dotyczącą jej matki. 74-latka, pewien czas temu postanowiła bowiem wyjść za mąż.

Seniorka twierdzi bowiem, że jej decyzja wynika wyłącznie z miłości do 77-letniego narzeczonego, którego zna od 8 lat. Jak się okazuje, w przeszłości mężczyzna przeszedł naprawdę wiele. 77-latek jest bowiem wdowcem, któremu dzieci zabrały wszystko co miał i pozwały go o wszystko co mogły.

 

 

Gdy bliscy mężczyzny sprzedali cały jego majątek, kupili mu niewielki dom, który znajdował się naprzeciwko domu 74-latki. Tak właśnie para spotkała się po raz pierwszy. Pewnego dnia jednak najstarszy wnuk seniora ożenił się i potrzebował mieszkania, dlatego mężczyzna pilnie zaczął szukać sobie drugiej połówki, u której mógłby zamieszkać.

Niestety, w jego plan wpadła 74-latka. Kobieta zauroczyła się w 77-latku do tego stopnia, że nie chciała słuchać żadnych rad swoich bliskich. Jej córki boją się o nią, ponieważ nie wiedzą jak ochronić swoją matkę przed oszustwem.

 

 

Ich zdaniem nie 74-latka nie potrzebuje małżeństwa, by móc mieszkać ze swoim partnerem.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik