w

Ich córka została okrzyknięta najpiękniejszym dzieckiem świata. Zgadzacie się z tą opinią?

Czasami mówi się, że piękni rodzice mają piękne dzieci. Często właśnie tak jest, a jeśli matka jest modelką, to córka zazwyczaj otrzymuje dobre geny i od małego zachwyca urodą.

Doskonałym przykładem takiej pary jest 31-letnia Rosjanka, Kseniya Belousova, która zachwyca swoją jasną cerą oraz jej ciemnoskóry partner, 35 letni Ugo Ukah.Taka ogromna odmienność genów przysłużyła się do tego, że para doczekała się wyjątkowo pięknej córki.

corka

Obecnie mężczyzna jest zawodnikiem klubu z Malezji i to właśnie tam najwięcej czasu spędza ze swoim dzieckiem i ukochaną. 31-latka wciąż ma ogrom obowiązków związanych z zawodem modelki, dlatego też, córka zazwyczaj pozostaje pod opieką ojca. Nie sposób zauważyć podobieństwa 5-letniej Vivienne do obojga rodziców.

corka1

Jest ono na tyle uderzające, że internauci zachwycają się nim od dłuższego czasu. Córka Kseniy i Ugo, przez swoją niecodzienną urodę zyskała miano najładniejszego dziecka na świecie. Jej zdjęcia są świetnym dowodem na to, że mieszanka zupełnie różnych genów może zrodzić coś pięknego.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik