w

Internauci nazywają ich dziecko potworem. Wszyscy pytają się, czemu nie dokonali aborcji.

Kiedy kochająca się para otrzymuje informację o tym, że wkrótce urodzi się ich dziecko, jej największym pragnieniem jest, aby było zdrowe. Niestety, nie zawsze tak jest. Doskonale wiedzą o tym Naffi i Racheli Goldman z Wielkiej Brytanii.

Para przez ponad 2 lata starała się o dziecko. Ich radość była nie do opisania, kiedy w końcu dowiedzieli się, że będą mieć dziecko. Jednak ich szczęście niestety nie trwało długo. U dziecka rozpoznano szereg wad wrodzonych skutkujących deformacją czaszki i kręgosłupa.

 

rodzina1

 

Dziewczynka urodziła się w Izraelu i codziennie walczy tam o życie, choć lekarze nie dawali jej najmniejszy szans. Maluch ma zdeformowaną czaszkę, skręcony kręgosłup, jest ślepy, głuchy i nie może samodzielnie oddychać. Rodzice byli przekonani, że Internauci pocieszą ich, gdy zobaczą zdjęcia ich dziecka.

 

rodzina2

 

Dziś wiedzą jednak, jak bardzo się pomylili. Pod fotografiami dziecka udostępnionymi przez jego rodziców pojawiły się setki negatywnych komentarzy. Jednak Naffi i Racheli nie załamują się i nadal walczą o życie swojej pociechy.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik