w

Intrygują, mszczą się i zdradzają. Te znaki są niezwykle trudne w związkach!

Często słyszymy, że nie da się wybrać swojej rodziny. To jednak tylko częściowa prawda, gdyż w przypadku naszych małżonków czy przyjaciół, to my mamy wpływ na ich wybory.

Te decyzje niemal nigdy nie są losowe i zazwyczaj poprzedza je wiele przemyśleń i analiz, brane są pod uwagę zarówno plusy, jak i minusy, jak również wszystkie inne okoliczności.

Mówiąc o tym, warto wspomnieć o takich metodach, jak numerologia, horoskopy czy wróżby.

Choć wiele osób uważa je za całkowicie pozbawione sensu, to w rzeczywistości potrafią one ujawnić nam wiele informacji o drugiej osobie.

Mogą one przede wszystkim zdradzić wiele na temat wszystkich negatywnych cech danej osoby.

Mowa tu o takich cechach jak choćby skłonność do zdrad, mściwość czy często niszczącą związki chorobliwą zazdrość o swojego partnera.

Grupa astrologów specjalizujących się w tej dziedzinie opracowała specjalny zbiór informacji na ten temat dla każdego znaku.

Czy jednak ma to stuprocentowe pokrycie z rzeczywistością, a znaki z naszej listy faktycznie mają skłonności do tych wielu negatywnych cech?

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, chociaż na pewno w tym jest dużo prawdy. A jakie cechy zostały przyporządkowane do poszczególnych znaków?

Tego, jak i wiele więcej dowiecie się na kolejnych stronach tego artykułu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów znaków…

 

Następna strona

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik