w

Jak mieszka Doda? Wnętrze jej prywatnego mieszkania zachwyca!

Wielu pewnie zastanawiało się, jak żyje Dorota Rabczewska, przez wielu znana jako Doda. Mokotów, na którym mieszka, to niewątpliwie jedna z jej ulubionych dzielnic stolicy.

Doda od wielu lat mieszka w dużym mieszkaniu. Projekt wnętrza, który pojawił się w jednym z teledysków, wykonał znany i ceniony architekt Dominik Drygas. Ta wyjątkowa przestrzeń była niewątpliwie luksusowa i nowoczesna. Mieszkanie w którym mieszka piosenkarka ma dwa piętra o łącznej powierzchni 140 metrów kwadratowych oraz prywatny ogród na dachu.

dom1

Mieszkanie składa się z: z klimatycznego salonu, dwóch sypialni, dużej łazienki oraz przestronnej kuchni z ogromnym oknem. Gwiazda nie lubi bałaganu i zbędnych drobiazgów, dlatego jej wnętrza są jasne, przestronne i minimalistyczne.

dom3

Najważniejszym miejscem w mieszkaniu jest niewątpliwie duży salon z kominkiem. Każda z sypialni w mieszkaniu jest inaczej urządzona. Dzięki kwiatowej tapecie w jednym z nich można poczuć się jak w dżungli.

dom2

Wrażenie to potęguje łazienka utrzymana w podobnym stylu. Mieszkanie wyceniono na około 3 mln zł. Piosenkarka początkowo chciała je sprzedać za 2 miliony, ale ostatecznie zdecydowała się je wypożyczyć.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik