w

Jego historię poznała cała Polska. Niestety, już nie żyje.

Oczko to pies, którego historia poruszyła całą Polskę. Zwierzę zostało bestialsko skatowane, w wyniku czego musiał przetrwać wiele operacji i skomplikowanego leczenia.

Dzięki ciężkiej pracy zespołu weterynarzy, Oczko został uratowany, a celebryci pomogli w nagłośnieniu jego tragedii. Niestety, po dwóch latach walki o jego życie, pies zmarł. Lekarze, którzy opiekowali się Oczkiem do końca, pożegnali go ze wzruszeniem, wiedząc, że zrobili wszystko, co w ich mocy, by zwierzę nie cierpiało.

Choć nie wiem czy się uda – Walcz Oczko walcz. Łzy same lecą po policzkach – Walcz Oczko walcz. Boli cię pyszczek a każdy przełknięty kęs z mojej dłoni to sukces – Walcz Oczko walcz. Nie widzisz mnie, nie wiesz czy moja ręka cię pogłaszcze czy ukarze, a pomimo tego zaufałeś mi – Walcz Oczko Walcz. Po prostu… błagam cię…

pies1

Teraz Oczko spoczywa w swoim ostatnim miejscu spoczynku, ale jego historia wciąż przypomina o tym, że zło istnieje i należy walczyć z jego przejawami.

Myślisz, że istnieje Psie Niebo? Na pewno tak. Żegnaj „Oczko”, umarłeś u wspaniałej rodziny, która cię przygarnęła, zaakceptowała twoje słabości, kochała do ostatniego tchnienia. Niestety biologiczny zegar był nieubłagany. Cieszę się jednak, że spędziłeś ostatnie 2 lata, cudowne lata, w domu. Prawdziwym domu

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik