w

Jej wargi powiększyły się niemal 10-krotnie. Zabieg zrobiła „domowa kosmetyczka”.

Modę a powiększone usta, która panuje od kilku miesięcy możemy zobaczyć prawie wszędzie. Panie chcą wyglądać seksownie, jednak niektóre chcą osiągnąć efekt ten wydając niewiele pieniędzy.

Dlatego też, niektóre z kobiet nie wybierają sprawdzonych gabinetów lecz decydują się, by zabieg przeprowadziła niedoświadczona osoba. Tak było również w tym przypadku. Młoda matka przeraziła się, kiedy zobaczyła swoje usta po przeprowadzeniu zabiegu ich powiększania.

usta1

Christina Burton postanowiła poddać się powiększaniu ust domowymi sposobami. Kobieta była przekonana, że niska cena zabiegu nie oznacza jego złego wykonania. Niestety, rzeczywistość była zupełnie inna. Sposób, w jaki przeprowadzono cały zabieg był na tyle inwazyjny, że Christina trafiła do szpitala. Doszło bowiem do poważnej reakcji alergicznej.

Na miejscu, lekarze podali jej adrenalinę oraz usunęli środek użyty do powiększenia ust. Kobieta po całym zajściu udostępniła w Internecie zdjęcia swoich opuchniętych ust, by przestrzec inne panie przed tym, by nie wybierały tańszych zabiegów.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik