w

Każdy znak zodiaku ma swojego Anioła. Sprawdź, który opiekuje się Tobą!

Każdy człowiek posiada jakąś wiarę. Jedni deklarują, że kierują się religią, inni pokładają wiarę w przesądy, a jeszcze inni szukają swojego własnego sposobu na przeżywanie swojej duchowości. Okazuje się jednak, że istnieje coś, co łączy ze sobą dwa, z pozoru niemożliwe do połączenia światy: religii oraz horoskopów zodiakalnych.

Z pozoru może się wydawać, że w większości przypadków religie wypierają lub wprost zabraniają korzystania z horoskopów i innych podobnych rzeczy, takich jak wróżb czy tarota. Istnieje jednak pewien podział mówiący o przypisaniu konkretnego Anioła Stróża zgodnie ze znakiem zodiaku z tradycyjnego horoskopu astrologicznego. Aniołów, tak jak i znaków zodiaku jest 12, a każdy z nich posiada inne cechy oraz wspiera nas na innej płaszczyźnie życiowej. Korzystając z grafiki poniżej możesz zatem poznać imię swojego Anioła Stróża sprawującego nad tobą opiekę.

 

 

Odczytałeś już imię swojego opiekuna? Świetnie! Na kolejnych stronach tego artykułu znajdziesz opisy każdego z Aniołów oraz charakterystykę tego, w czym Twój anielski opiekun najbardziej się sprawdza i w czym najbardziej pomaga swoim podopiecznym.
Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów aniołów…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik